Az érettségi szünet előtt kitalálták nekünk h csináljunk makettet a monogramunkból és készítsünk 4 prezentációt 3 különböző órára... -.- Imádlak művészeti szak... Ha ezek most nem lennének a nyakamon akkor jobb lenne csak nem tudom h hogyan álljak neki... De ilyennek is kell lennie, hisz ennél rosszabb úgysem lesz.^^

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése