2010. augusztus 5., csütörtök

Éljen a rock!

Ma csak rockot hallgatok, és jónéhányat feltettem a blogomra is . Ez rövid lesz, mert semmi sem jut az eszembe az unatkozáson kívül . Mindegy, mert a rock hallhatatlan a szememben . ( I LOVE ROCK 'N' ROLL). Bármi jöhet AC/DC,Skillet,Black Sabbath,Kiss,Guns 'n' Roses... Hadd ne soroljam tovább okszi?