2013. április 30., kedd

Ami eddig történt

Úgy érzem a lustulás előtt leírom h miért nem voltam. Az igazság az, hogy megfeledkeztem róla annyi dolgom volt és szó mi szó néha összecsaptak fölöttem a hullámok.De kezdjük a jó dolgokkal: van egy párkapcsolatom, nem buktam félévkor semmiből és mozgalmas napjaim vannak/voltak. Ebben az egészben a rossz, hogy egyre jobban azt érzem h kifulladok valamiért, az agyam mikor aludnom kéne akkor is pörög és ezért eléggé kusza lett néhány dolog, feláldoztam egy barátságot a szerelmemért és úgy érzem jól döntöttem. Ilyen döntést most hoztam először és úgy érzem attól, hogy most jól döntöttem most, a jövőben másképp alakulhat és fájni fog vagy éppen a világomat fakó egyhangú szürkeségbe taszítja amit végül elnyel a sötét éj és hallgatja bánatom.(költőiség level -99). Mostanában jól alakulnak a dolgaim és ez nagyon fasza és az egyhangúság öngyilkos lehet mert nem hátrálok meg. :D Jó éjt kívánok ezzel mindenkinek aki olvassa a blogom.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése