2013. május 17., péntek

"Kimaradt jelenet"

Amint már említettem boldog párkapcsolatom van viszont elég húzósan kezdődött. Mert a barátomnak mikor elmondtam először csak annyit mondott oké.Aztán az várt h nem állhat velem szóba...... választanom kellet.. Vagy ő vagy a szerelmem. Azóta nem beszélünk. Feláldoztam egy barátságot annak érdekében h ne törjek szívet.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése