2013. május 24., péntek
"Ami eddig történt"
Dogák, kiállításon nézzünk ki a fejünkből, egy új magyar dal megállapításáról, hogy förmedvény és ma színházban művelődés lesz :DD
Jöhet a lazítás remélem.
2013. május 17., péntek
"Kimaradt jelenet"
Amint már említettem boldog párkapcsolatom van viszont elég húzósan kezdődött. Mert a barátomnak mikor elmondtam először csak annyit mondott oké.Aztán az várt h nem állhat velem szóba...... választanom kellet.. Vagy ő vagy a szerelmem. Azóta nem beszélünk. Feláldoztam egy barátságot annak érdekében h ne törjek szívet.
2013. május 7., kedd
2013. május 6., hétfő
Érettségi szünet: lazítás helyett melók
Az érettségi szünet előtt kitalálták nekünk h csináljunk makettet a monogramunkból és készítsünk 4 prezentációt 3 különböző órára... -.- Imádlak művészeti szak... Ha ezek most nem lennének a nyakamon akkor jobb lenne csak nem tudom h hogyan álljak neki... De ilyennek is kell lennie, hisz ennél rosszabb úgysem lesz.^^
2013. április 30., kedd
Ami eddig történt
Úgy érzem a lustulás előtt leírom h miért nem voltam. Az igazság az, hogy megfeledkeztem róla annyi dolgom volt és szó mi szó néha összecsaptak fölöttem a hullámok.De kezdjük a jó dolgokkal: van egy párkapcsolatom, nem buktam félévkor semmiből és mozgalmas napjaim vannak/voltak. Ebben az egészben a rossz, hogy egyre jobban azt érzem h kifulladok valamiért, az agyam mikor aludnom kéne akkor is pörög és ezért eléggé kusza lett néhány dolog, feláldoztam egy barátságot a szerelmemért és úgy érzem jól döntöttem. Ilyen döntést most hoztam először és úgy érzem attól, hogy most jól döntöttem most, a jövőben másképp alakulhat és fájni fog vagy éppen a világomat fakó egyhangú szürkeségbe taszítja amit végül elnyel a sötét éj és hallgatja bánatom.(költőiség level -99). Mostanában jól alakulnak a dolgaim és ez nagyon fasza és az egyhangúság öngyilkos lehet mert nem hátrálok meg. :D Jó éjt kívánok ezzel mindenkinek aki olvassa a blogom.
Szusszanhatok ^^
Végre az alig várt május 1 és jöhet a nagy sorozat mataron, festés és egyéb jó dolgok hét közben is :D .
2013. április 29., hétfő
Megondoltam
A sztori/sztorik írása nehezebb a tanulás mellet ezért akkor teszem fel ha végleges és nem kell több szarsággal foglalkoznom. Ezért próbálok sűrűbben írni és nem csak a szöveget tolni ezerrel hanem képeket videókat rakosgatni bele :). Még lehet jelentkezek de ha nem akkor holnap ;) Mert MINID VISSZATÉREEEEEEEEEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D
2013. január 30., szerda
Szünet
Elnézést, hogy nem írtam még le a történetet de nagyon elfoglalt lettem az utóbbi időben.
Amit lesz szabad percem le fogom írni de ez sajna nem mostanában lesz. :(
Nagyon sajnálom az előző kihagyásomat is de most már tudjátok h mért nem írtam.
De ne aggódjatok mert megpróbálok több időt fordítani a blogra. ;)
Amit lesz szabad percem le fogom írni de ez sajna nem mostanában lesz. :(
Nagyon sajnálom az előző kihagyásomat is de most már tudjátok h mért nem írtam.
De ne aggódjatok mert megpróbálok több időt fordítani a blogra. ;)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)





