2012. november 15., csütörtök

Kééészül a történet :D

Nagy nehezen megszülettek a legfontosabb karakterek!
Csajok: Tigreina; Gabe; Raven. :DDD
Pasik:Ron; Karenai; Tek ;)
Szerintem a sztori elkészüléséig nagyon sokat nem fogok írni a blogra, de amint kész leszek első dolgom lesz leírni a blogra nektek. :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése