2013. április 29., hétfő

Megondoltam

A sztori/sztorik írása nehezebb a tanulás mellet ezért akkor teszem fel ha végleges és nem kell több szarsággal foglalkoznom. Ezért próbálok sűrűbben írni és nem csak a szöveget tolni ezerrel hanem képeket videókat rakosgatni bele :). Még lehet jelentkezek de ha nem akkor holnap ;) Mert MINID VISSZATÉREEEEEEEEEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése