2013. január 30., szerda

Szünet

Elnézést, hogy nem írtam még le a történetet de nagyon elfoglalt lettem az utóbbi időben.
Amit lesz szabad percem le fogom írni de ez sajna nem mostanában lesz. :(
Nagyon sajnálom az előző kihagyásomat is de most már tudjátok h mért nem írtam.
De ne aggódjatok mert megpróbálok több időt fordítani a blogra. ;)