2012. október 29., hétfő

Ötletek és egyebek

Azon gondolkodtam, hogy mi lenne akkor, ha különböző képregény, vers, vagy esetleg történetek, és dalszövegek ötletét a blogra írnám, és közvélemény-kutatást tartanék vele.
Akinek bármiféle hozzáfűznivalója van, bátran hozzászólhat a mostani bejegyzéshez.
Előre is köszönöm mindenkinek!
És minden reményeim szerint az egyik barátnőm segítségével, ha minden jól megy, akkor vezetünk majd egy blogot, éppen ezért készüljetek, hogy tényleg minden változni fog.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése